Stilling Ledig
Vår kjære rådgiver og avdelingsleder for videregående skole har dessverre bestemt seg for å flytte tilbake til Norge 1. februar 2019.
Vi søker derfor etter hans etterfølger.
Se fullstendig stillingsutlysning her.
Vår kjære rådgiver og avdelingsleder for videregående skole har dessverre bestemt seg for å flytte tilbake til Norge 1. februar 2019.
Vi søker derfor etter hans etterfølger.
Se fullstendig stillingsutlysning her.
Elevene arbeider med sammensatt tekst i norsk.
De har laget informative reklamefilmer med utgangspunkt i skolehverdagen på el Colegio Noruego og ekskursjonen til Tenerife.
Hei alle elever og foreldre. Myndighetene har ikke sendt ut varsel om stenging av skoler i dag. Derfor blir det ordinær skole for alle i dag, torsdag 25.oktober.
Tradisjonen tro, inviterer FAU til høstfest på skolen. Det blir salg av lodd, kaffe og kaker samt fremføring av musicalen "På leit". Velkommen til en hyggelig samling på skolen onsdag 24.oktober kl 17.30 - 20.00.
Elevene på sal og scene, samt elever fra 5.,6. og 7. trinn, har denne helgen hatt en forrykende øvingshelg. Førstkommende onsdag, på den årlige høstfesten vår, vil dere få se en musikal fremført av denne flotte gjengen. Her byr de på seg selv og tar dere med på en reise fra Norge til Gran Canaria, der utfordringer i livet, inkludering, vennskap, kjærlighet og endring, står sentralt. Dere vil få se fargerike kostymer, flott sang og dans, samt dyktige skuespillere. Her jobbes det for fullt, både bak og foran scenen! Vi takker foresatte på 7.
Hei.
Søknadsfristen for neste skoleår er 1. mars, men det er også mulig å søke etterpå, om det er ledige skoleplasser. Siste mulighet til å starte på skolen er 1. oktober, da må barna være...
Familie med tre barn fra 8-13år har lyst til å ta minst 1 år i Spania, og vurderer Gran Canaria.
Søknadsfristen 1 sept er det samme skoleår?
Er det billigere å reise ned å finne eget...
Hei!
Elever med kronisk sykdom kan søke Lånekassen om stipend, dersom det blir bedre av å være i vårt gode klima. Vår erfaring er at en del elever får dette.
Mvh
DNSGC
Hei, har veldig lyst å begynne på skolen neste høst da jeg går vg3 og jeg lurer på om det er mulighet for å få borteboerstipend?
Hei jeg går på VGs og leter etter noen som kunne tenke seg å bo sammen med meg i en leilighet i Arguineguin. Du kan kontakte meg på tlf: 47361370 for mer info
Hei.
Ja, søknadsfrist gjelder alle elever i grunnskolen.
Må korttidselever søke før 1. september også?
Mvh Laila