iSkole er skolens administrative skolesystem. Her administreres timeplaner, fravær, meldinger til lærer/medelever, lekser i hvert enkelt fag. I tillegg legger vi inn karakterer/resultater på alle prøver/vurderinger og en kort oppsummering av elev-/fagsamtaler som gjennomføres. Det er ikke lenger dokumentasjonsplikt for faglærere på elev-/fagsamtaler. Vi som skole ønsker likevel å gi en kort oppsummering for å minne elevene på sine muligheter til å utvikle seg i faget. Vi anser også dette som viktig informasjon til foresatte. Derfor har vi brukernavn-/passord til foreldre (til ungdom/barn under 18 år) slik at de kan følge med på iSkole, og se den samme informasjonen som elevene får.
For å få tilgang, trenger du et brukernavn og passord som du får fra kontaktlærer etter at skoleåret er i gang.
Siste fra gjesteboka
Hei. Jeg er 16 år og vurderer veldig å flytte ned til Spania å gå VG2 der. Leter etter noen å evt bo sammen med. Gjerne ta kontakt hvis du er interessert i å bo med meg, eller hvis du skal gå VG2 der.
Tlf: 90722580
Snap: malinhvold
Hei jeg er en jente på 16 år, fyller 17 i august og skal ta vg2 i Gran Canaria. Leter derfor etter noen å bo med, ta gjerne kontakt hvis du ønsker å bo med meg.
tlf: 90263255
Hei,
Vi er en familie fra Ålesund. Vi har 3 barn som snart fyller 1 år, 7 år og 10 år. Vi ønsker å finne en fin leilighet eller passende bolig med 3 soverom. Gjerne i nærheten av skolen. Men vi kjøper oss bil, så ikke et must. Vi er i området 25.03 og to uker og går gjerne på en visning eller flere.
Send gjerne melding på siljegodo@hotmail.com om du har noe aktuelt til oss.
Hilsen Silje m/familie
Hei hei,
Vi er på leting etter leilighet til 2 jenter (blir 17 år i år) som skal gå VG2 på skolen.
Har du tips til ledig leilighet dette skoleåret eller kanskje du har en som du vil leie ut? Da blir jeg glad om du tar kontakt!
Helst med gangavstand til skolen.
Kontakt meg på tlf 92473733 eller mail mirhis@icloud.com
Hei! Jeg er en jente som er 16år gammel, blir 17 i august. Jeg har tenkt å gå 2.vgs, 1. termin, evt 2, termin også på Colegio Noruego og ønsker en romkamerat.
Jeg er også på leting etter en fin hybel/leilighet for en rimelig pris. Gjerne si ifra om du har noen tips eller vet om noen som leier ut.
Gjerne send meg en melding på +47 960 43 477.